Thetahealing

Çocukluğumuzdan, genetik bağımızdan,  ortak kültürden, bilinçten ya da ruhsal düzeyden aldığımız olumsuz bilinçaltı kayıtlarımız biz farkında olmadan çalışır ve bu olumsuzlukları hayatımıza çeker. Üstelik de zihnimiz kendini koruma amacıyla özellikle negatif duyguları kaydetmiştir. Şanssızlık, hüzün, acı, yetersizlik, değersizlik, kaygı, terk edilme, haksızlığa uğrama, yalnızlık gibi olumsuz duyguları hayatımızda tekrar tekrar hissettiğimiz durumlar yaşayabiliriz.

Örneğin bilinçaltında yetersizlik duygunuz varsa tüm sorumlulukların sizde olduğunu ve hiçbir zaman istediğiniz yeterllikte olamadığınızı düşünebilirsiniz. “Ben yalnızım.” diye bir inancınız varsa istediğiniz desteği bir türlü alamıyor olabilirsiniz. “Annelik/babalık çok zor.” gibi inançlarınız varsa isteseniz de çocuk sahibi olamıyor olabilirsiniz. Ya da kaybetme korkunuz varsa hayatınıza bununla ilgili hastalık, kaza, vb. durumları çekiyor olabilirsiniz. “Her şey tam ve iyi olmalı” gibi mükemmeliyetçi bir inancınız varsa çocuğunuzun en iyi şekilde yetişmesini isterken hata yapmasına, deneyerek öğrenmesine, döküp saçmasına dayanamıyor olabilirsiniz.

Hayatımızda yaşadığımız zorlanmaların bilinçaltında bir kazancı vardır. Bu yüzden bu olumsuz durumları farkında olmadan hayatımızda yaratmaya devam ederiz. Örneğin “Acı çekerek başarılı olunur” gibi bir kodlamanız varsa, zihniniz devamlı acı çekip zorlanarak başarılı olacağınızı sanıyor olabilir. Engelleriniz ne olursa olsun bunları dönüştürüp hayatınızda değişim yaşamak mümkündür. İlgili konuyla yeterince çalışıldığında sağlıktan tutun da içinizdeki boşluk huzursuzluk duygusuna, şanssızlıktan başarısızlığa, ikili ilişkilerden ebeveynliğe, sizi rahatsız eden her konuda yol almak mümkündür.

ThetaHealing® hayatımızda yaşadığımız sıkıntıların altındaki kök sebepleri bulup bilinçaltında dönüşüm yapabildiğimiz bir tekniktir. Bu teknikte Yaradan’ın koşulsuz sevgi enerjisiyle zorlandığınız konuların kökünde yatan, farkında olmadığınız nedenlere ulaşılıp şifalandırılır. Böylece rahatlamış olarak yaşamınıza devam edersiniz. Bilinçaltı kayıtlarınız olumluya dönüştüğünde artık hayallerinizdeki hayatı yaşamak mümkündür.

Yani hem kendinizi iyileştirmek için hem de iyi bir ebeveyn olmak için, işe kendinizden başlayın. Çünkü çocuklar ailenin aynasıdır.

Ayşegül Karahan Ertuğrul

Siz de olumsuzluklardan arınıp rahatlamış bir şekilde yaşamınıza devam etmek isterseniz buradan bana ulaşın. Size yardımcı olmaktan keyif duyarım.