Elçin Hanım, New York

Devamlı ağlayan oğlum daha sakin ve daha huzurlu uyur hale geldi

Zorlu geçen bir doğum ve sütümün geç gelmesinden dolayı ilk haftalarda stresli günler geçirdik. Oğlum, çok ciddi olmasa da sarılık geçirdi ve uyanık olduğu sürelerde hep ağlıyordu. İlk kez anne olmanın deneyimsizliği ile kendimi kötü anne olmakla ve yetersiz olmakla suçladım.

İlk kez duyduğum ve etkisinden şüphe ettiğim thetahealingi Ayşegül Hanım’ı çok samimi bulduğum için denemeyi kabul ettim. Ayşegül Hanım ile oğlum 5 haftalıkken seanslara başladık. Ayşegül, sevgili oğlum ve benimle beraber New York Ankara saat farkına rağmen büyük bir özveri ile bize uygun saatlerde hiç sorun etmeksizin her zaman bizim için oradaydı. Bende görünen olumsuzlukların en derinde yer etmiş olanlarının yerini pozitif kodlarıyla yer değiştirdik. İlk seanslardan itibaren devamlı ağlayan oğlum daha sakin ve daha huzurlu uyur hale geldi. Çocuk büyütme konusunda eş dost akrabalarımızın farklı fikirleri ve okuduğum kitaplarda bende daha çok kafa karışıklığı yaratan ve yönteminden şüphe duyduğum konularda hep Ayşegül Hanım’ın yardımına koştum. Daha sonraki haftalarda kendisine ebeveynlik ve çocuk gelişimi konularında birçok kez danıştım.

Ayşegül’ü tanıdığım, zorlu süreçte yanımızda olduğu ve bebeğimle kaliteli ve keyifli vakit geçirmemizi sağladığı için çok şanslıyım. Yeni annelere kendisi ile çalışmalarını kesinlikle tavsiye ederim.