Seminerler – Workshoplar

Olabildiğin En İyi Halinde Olmak

Bizim bu dünyaya yaşam amaçlarımızla geldiğimizi biliyor musunuz? Hepimizin Yaradan’ın ayrı yansımaları olduğumuzu ve bu dünyaya sunacak bambaşka katkılarımız olduğunu?… Böylece nasıl dolu dolu, tatminli, keyif alarak yaşayabileceğimizi?… En iyi halinize yolculukta kendinizi keşfettikçe hayatınızda yeni pencereler açılacak.

Bu Senin Hayatın mı?

Bize sunulanlar selinde kapılmış giderken aslında ne kadar yaşadıklarınızın farkındasınız? Ne kadar hayatınızın yöneticisi, ne kadar sahibisiniz? Peki hayatınızın sorumluluğunu alabiliyor musunuz?

Çocuklarımızı Nasıl Etkiliyoruz?

Kendiniz için yaptığınız her olumlu katkının aslında çocuklarınıza da katkı olduğunu biliyor musunuz? Siz iyileşip şifalandıkça değişen DNA’nızla çocuklarınızın ve hatta gelecek nesillerinizin de hayatını iyileştirdiğinizi biliyor musunuz? Atalarımızın deneyimlerinin bugün bizi nasıl etkilediğini?… Çocuklarımızın bizi nasıl da kopyaladığını?…

Anne Babalık, Karı Kocalık: Aile İçi Roller

Hayatınıza yeni gelen bebekle beraber o güne kadarki karı-kocalık rollerine eklenen anne babalık rolleri ve sorumlulukları bir denge içinde ele almayı gerektirir.

Çocuğumla Oynuyorum

Dünyanın en başarılı eğitim yöntemlerinden Montessori Metodu’yla evde çocuğunuzla yapabileceğiniz etkinlikler.

Doğal Ebeveynlik İçin İçe Dönüş

Çocuğunuzun kişiliğini oluşturmasına destek olmak için yapabileceğiniz en iyi şey kendi çocukluğunuzu onarmaktır. Bilinçaltı dönüşümüyle kendi çocukluğunuzu onarmak, travmalarınızı şifalandırmak mümkün. Tek şart, değişime izin vermek.

Çocuğuma Yetiyor Muyum? Yeterli Ebeveynlik

Ters giden bir şeyler olduğunda neden hep kendimizi suçluyoruz? Kadın, eş ve anne, baba olma dengesini nasıl kurmalıyız? Ne zaman yeterli anne/baba oluruz? Mutluluk ve suçluluk arasındaki ince çizgi… Sevdiklerimizin değerini her an bilmek…

Sevginin İyileştirici Gücü

Bebeğinize kavuştunuz ama işler istediğiniz gibi gitmedi. Umduğunuz destekle karşılaşmadınız. Kendinizi yorgun, mutsuz, bitkin, tükenmiş hissediyorsunuz. Ama ben vazgeçtim deyip gidemezsiniz. Artık miniğinize kavuştunuz. Onu büyütecek olan da, sizi iyileştirecek olan da sadece sevgi.