Konuşma Daveti

Olabildiğin En İyi Halinde Olmak

Bizim bu dünyaya yaşam amaçlarımızla geldiğimizi biliyor musunuz? Hepimizin evrensel kaynağın ayrı birer yansımaları olduğumuzu ve bu dünyaya sunacak pek çok katkılarımız olduğunu?… Böylece nasıl dolu dolu, tatmin, keyif alarak yaşayabileceğimizi?… En iyi halinize yolculukta kendinizi keşfettikçe hayatınızda yeni pencereler açılacak.

Modunu Yüksek Tut!

Bu günlerde hızla etrafında yayılan olumsuzluğa karşı nasıl dur diyebilirsiniz? Etrafınızdaki negatif enerji trafolarının sizi etkilemesinden nasıl kurtulursunuz? Nasıl gün boyu modunuzu yüksek tutup pozitif olarak gününü yaşarsınız? Pozitif enerji, daha çok verim!

Bu Senin Hayatın mı?

Bize sunulanlar selinde kapılmış giderken aslında ne kadar yaşadıklarınızın farkındasınız? Ne kadar hayatınızın yöneticisi, ne kadar sahibisiniz? Peki hayatınızın sorumluluğunu alabiliyor musunuz?

Yaşamının Lideri ol!

Koşullar ve yapılacaklar listeleri mi sini yönetiyor yoksa siz mi onları? Sorumluluklarımız hayatımızın neresinde? Zamanınızı yönetebiliyor musunuz? Sorumluluklar, roller ve siz arasındaki denge nasıl kurulur? Nasıl istediğiniz düzeni yaratarak kendiniz için nasıl alan açarsınız?

Çocuklarımızı Nasıl Etkiliyoruz?

Kendiniz için yaptığınız her olumlu katkının aslında çocuklarınıza da katkı olduğunu biliyor musunuz? Siz dönüştükçe değişen enerjinizle çocuklarınızın ve hatta gelecek nesillerinizin de hayatını iyileştirdiğinizi biliyor musunuz? Atalarımızın deneyimlerinin bugün bizi nasıl etkilediğini?… Çocuklarımızın bizi nasıl kopyaladığını?…

Anne Babalık, Karı Kocalık: Aile İçi Roller

Hayatınıza yeni gelen bebekle beraber o güne kadarki karı-kocalık rollerine eklenen anne babalık rolleri ve sorumlulukları bir denge içinde ele almayı gerektirir.

Çocuğumla Oynuyorum

Dünyanın en başarılı eğitim yöntemlerinden Montessori Metodu’yla evde çocuğunuzla yapabileceğiniz etkinlikler.

Doğal Ebeveynlik İçin İçe Dönüş

Çocuğunuzun kişiliğini oluşturmasına destek olmak için yapabileceğiniz en iyi şey kendi çocukluğunuzu onarmaktır. Bilinçaltı dönüşümüyle kendi çocukluğunuzu onarmak, travmalarınızı şifalandırmak mümkün. Tek şart, değişime izin vermek.

Çocuğuma Yetiyor Muyum? Yeterli Ebeveynlik

Ters giden bir şeyler olduğunda neden hep kendimizi suçluyoruz? Kadın, eş ve anne, baba olma dengesini nasıl kurmalıyız? Ne zaman yeterli anne/baba oluruz? Mutluluk ve suçluluk arasındaki ince çizgi… Sevdiklerimizin değerini her an bilmek…

Sevginin İyileştirici Gücü

Belki umduğunuz destekle karşılaşmadınız. Kendinizi yorgun, mutsuz, bitkin, tükenmiş hissediyorsunuz. Belki iş hayatı ile aileniz arasındaki dengeyi koruyamıyorsunuz. Belki de ebeveynliğinizle ilgili nasıl ilerleyeceğinizi bilemiyorsunuz. Pes etmek yok! Tüm sıkıntılarınızın çözümü de, sizi iyileştirecek olan da sevgi.