“Paylaştıkça Çoğalıyoruz”


Korona günlerinde hızla yayılan korku, kaygı, panik ortamında daha iyi hissetmek için elimden gelen desteği vermeye niyet ettim. Önce Whatsapp’ta bir haftalık “Kelebek Etkisi” grubunu açtım. Ardından gelen devam etme istekleri üzerine, bu kez üye sayısı sınırlamasına takılmamak için Telegram’da “Paylaştıkça Çoğalıyoruz (Ayşegül Karahan Ertuğrul)” grubunda devam ediyoruz. Çok güzel bir etkileşim oldu ve her gün olmasa da paylaşımlara devam etmek üzere grubu devam ettirme kararı aldım.

Yaptığım çalışmalarda tamamen Yaradan’ın şifası olan koşulsuz sevgi enerjisi kullanıyorum. Ayrıca kişinin kendine hangi çalışmaların yapıldığından haberdar olduğu metotları tercih ediyorum. Başka yollarla da şifa mümkün. O yüzden hangi metodla şifalandığınızı bilmek önemli ;)

Thetahealing, titreşimler ve RK bilinçaltı dili ve mucizeler sadece faydalandığım bazı metotlardan. Hindistan’dan gelen bilgelikten de faydalanarak pek çok yeni eğitim ve deneyimle her geçen gün güncellenmeye devam ediyorum. :)

Gruba katıldığınızda, daha önce yapılan tüm çalışmalara yukarıdaki sabitlenmiş mesajlardan ulaşabilirsiniz. Bu çalışmaları zamansız olarak, ne zaman kabul edilip izin verilirse o zaman aktive olacak şekilde yaptım. Yani daha önce paylaşılmış olması önemli değil. Siz ne zaman kabul ederseniz, o zaman şifa olur.

Gruba yeni katılanlar çalışmaları önce birer ikişer gün arayla, sonra istedikleri kadar sıklıkta tekrarlayabilirler. Maksat daha önce şifa çalışmasına katılmadıysanız bedeni adım adım alıştırmak. Çalışmaların numaraları üzerinde yazıyor, oradan takip edebilirsiniz.

Grup tamamen ücretsiz ve ücretsiz olmaya devam edecek. ;) Telefonunuza telegram uygulamasını indirip, aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda kolaylıkla katılabilirsiniz. Sevgilerimle :)

t.me/paylastikcacogaliyoruz