“Paylaştıkça Çoğalıyoruz”

Korona günlerinde hızla yayılan korku, kaygı, panik ortamında daha iyi hissetmek için elimden gelen desteği vermeye niyet ettim. Önce Whatsapp’ta bir haftalık “Kelebek Etkisi” grubunu açtım. Ardından gelen devam etme istekleri üzerine, bu kez üye sayısı sınırlamasına takılmamak için Telegram’da “Paylaştıkça Çoğalıyoruz (Ayşegül Karahan Ertuğrul)” grubunda devam ediyoruz. Çok güzel bir etkileşim oldu ve her gün olmasa da paylaşımlara devam etmek üzere grubu devam ettirme kararı aldım.

Yaptığım çalışmalar tamamen koşulsuz sevgi enerjisiyle Yaradan’ın şifası. Bunu özellikle vurguluyorum çünkü enerji çalışmaları meleklerle, başka galaksilerin, medeniyetlerin enerji kanallarıyla vb. pek çok yolla yapılabiliyor. O yüzden hangi yöntemle şifalandığınızı bilmek önemli. Ben uyguladığım tüm yöntemlerde tamamen Yaradan’ın şifası olan, koşulsuz sevgi enerjisiyle gerçekleşen ve kişinin kendine hangi çalışmaların yapıldığından haberdar olduğu metotları tercih ediyorum. Thetahealing, titreşimler ve RK bilinçaltı dili ve mucizeler faydalandığım metotlardan.

Gruba katıldığınızda, daha önce yapılan tüm çalışmalara ulaşablirsiniz. Bu çalışmaları zamansız olarak, ne zaman kabul edilip izin verilirse o zaman aktive olacak şekilde yaptım. Yani ne zaman kabul ederseniz, o zaman şifa olur. Daha önce paylaşılmış olması önemli değil.

Gruba yeni katılanlar çalışmaları önce birer ikişer gün arayla, sonra istedikleri kadar sıklıkta tekrarlayabilirler. Maksat daha önce şifa çalışmasına katılmadıysanız bedeni adım adım alıştırmak. Çalışmaların numaraları üzerinde yazıyor, oradan takip edebilirsiniz. Hepsini birden yapsanız da olur, sadece belki o gece çok uyuma gibi etkiler olabilir bilinçaltının dönüşümleri yerleştirebilmesi için.

Nedir bu enerji çalışmaları diye merak eden, koşulsuz sevgi enerjisiyle tanışmak isteyen, ya da faydalı olacağını düşündüğünüz herkesle paylaşabilirsiniz. Grup tamamen ücretsiz ve ücretsiz olmaya devam edecek. ;) Telefonunuza telegram uygulamasını indirip, aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda, ya da Telegram uygulaması içinde aratarak kolaylıkla bulup katılabilirsiniz. Sevgilerimle :)

t.me/paylastikcacogaliyoruz