“Paylaştıkça Çoğalıyoruz”


Merhaba, ben Ayşegül.🤗 En iyi halinize, idealinize ulaşmanıza destek oluyorum. Enerji dönüşüm çalışmaları yapıyorum.

Yaşadığımız bu sıra dışı günlerde hep birlikte daha iyi hissetmemiz için elimden gelen desteği vermeye niyet ettim.

Hafta içi her sabah Türkiye saatiyle sabah saat 8.00’da Instagram hesabımdan canlı yayınlar ve enerji çalışmaları yapıyorum.

Telegram’da “Paylaştıkça Çoğalıyoruz (Ayşegül Karahan Ertuğrul)” adlı grupta ücretsiz enerjisi çalışmalarıyla size destek veriyorum.

Yaptığım çalışmalar tamamen Yaradan’ın şifası, evrensel yaşam enerjisi olan sevgi enerjisinden oluşuyor. Başka yollar ve kaynaklarla da çalışmak mümkün. O yüzden hangi yoldan faydalandığınızı bilmek önemli ;)

Gruba katıldığınızda, tüm çalışmalara yukarıdaki sabitlenmiş mesajlardan ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı açıklamaya ihtiyacınız olursa, grubun arama bölümünden mesajları ilk paylaştığım yere, ya da grup medyalarına giderek bulabilirsiniz.

İstediğiniz çalışmayı, istediğiniz zaman kabul edip izin vererek faydalanabilirsiniz. Sizin için o anda aktif olur. Sadece birkaç dakika sakince oturarak ya da uzanarak enerjiyi deneyimleyebilirsiniz. İhtiyaç duydukça istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Günlük arınma çalışmalarını her gün yapmanızı özellikle tavsiye ederim.

Gruba yeni katılanlar çalışmaları önce birer ikişer gün arayla, sonra istedikleri kadar sıklıkta tekrarlayabilirler. Maksat daha önce şifa çalışmasına katılmadıysanız bedeni adım adım alıştırmak.

Son olarak, grup tamamen ücretsiz ve ücretsiz olmaya devam edecek. ;) Telefonunuza telegram uygulamasını indirip, aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda kolaylıkla katılabilirsiniz. Şimdiden gönülden hoş geldiniz. Sevgilerimle :)

t.me/paylastikcacogaliyoruz