“Kanser” Grup Dönüşüm Seansı

Merhaba,

Instagramdaki canlı yayınlarımdan bildiğiniz üzere bir süredir kanser teshisi almış grubumuzdaki arkadaşlarım için bir grup seansına niyetlendiğimi anlatmıştım. Fakat yoğunluktan ayarlayamamıştım. Doğum için tamamen ara vermeden 2 Aralık Perşembe, yani yarın sabah Türkiye saatiyle 8.00’da ve 4 Aralık Cumartesi yine Türkiye saatiyle sabah 8.00’da 2 grup dönüşüm seansı yapmak istiyorum. Katılmaya niyet edenler aşağıdaki zoom bağlantısından katılabilirler.

Ayrıca bir kayıt yaptırmanıza gerek yok.

Tam süreyi bilememekle beraber tahmini bir ya da bir buçuk saat civarı sürebilir.

Tamamen kendi alanlarınızdan dönüşüm olacak ama herkesin hikayesini tek tek anlatmam mümkün olmaz. Ben arada gelen konulardan bahsederek ilerleyeceğim. Dönüşüm herkesin kendine özgü olarak gerçekleşecek. İki seansın içeriği de kendine özgü olur. Farklı dönüşümler olur. Dolayısıyla isterseniz tek seansa, isterseniz ikisine de ayrı ayrı katılarak dönüşümünüzü ilerletebilirsiniz.

Ücret olarak da bu çalışma için bir seansı 300 TL düşündüm. Onun da gerekli ödeme bilgilerini seans zamanı zoomdan iletebilirim.

Seans sırasında yine faydalanmak ister ama fiziken katılamazsanız da dönüşüm sizin için olur. Sadece arkadan bir ses ya da görüntü kaydı paylaşmıyorum. Daha sonra instagramdaki whatsapp direk mesaj bağlantısından iletişime geçebiliriz. Ama mesajını geç görürsem ya da geç dönersem kusuruma bakmayın.

Buraya seansa katılacağınız zoom bağlantısını da bırakıyorum. Not edebilirsiniz. Zaman geldiğinde bu bağlantıdan katılabilirsiniz. Dediğim gibi kayıt yaptırmanıza vs gerek yok. Yukarıdaki koşullar size uyuyorsa ve niyetiniz varsa sabah 8.00’da aşağı daki zoom bağlantısından katılın lütfen.

https://us02web.zoom.us/j/6828754381?pwd=N0J3Y3VOc1Z1UmdadStOdThxeFlZUT09

Sifre sorarsa da ake1234

O zaman sevgiyle görüşmek üzere 🤗💖💖💖