Ayşegül Karahan Ertuğrul

_DSC0296

Merhaba. Ben Ayşegül. ODTÜ Eğitim Fakültesi‘nde öğretmenlik lisans, tez aşamasına kadar yüksek lisans eğitimi aldıktan sonra ODTÜ Psikoloji bölümünde bilimsel hazırlık dersleri aldım. Ardından yine ODTÜ’de, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu tarafından verilen Aile Danışmanlığı programını süpervizyon dahil 3 düzey alarak tamamladım.

Dünyanın en başarılı eğitim yöntemlerinden biri olan Montessori Eğitimini, uluslararası düzeyde başarılı North American Montessori Center (NAMC)’dan tamamladım.

İhtiyaç duyulan değişimleri mümkün olduğunca hızlı ve etkili biçimde sağlayan bilinçaltındaki olumsuz kayıtlardan arınma ve şifalanma konusunda çok etkili teknikler olan Thetahealing®, Titreşimlerle Dönüşüm ve Bilinçaltı Dili ve Mucizeler tekniklerini de çalışmalarıma ekleyerek en iyi haline yolculukta isteyenlere destek oluyorum.

Aynı zamanda Milliyet Pembenar‘da köşe yazarlığı yapıyorum.

Her bireyin bu dünyaya özel bir amaç için geldiğini düşünüyorum ve yaşam yolculuklarında insanların hayatlarına olumlu katkıda bulunabilmekten keyif duyuyorum.

Siz de hangi yaşta olursanız olun ve ne yaşarsanız yaşayın sıkıntılarınızı dönüştürmek, gelişmek ya da anne babalık yolculuğunuzda bilinçli ilerlemek isterseniz, aşağıdaki iletişim kutusundan bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler :)