Ayşegül Karahan Ertuğrul

Eğitimci, Ebeveyn Danışmanı

Ayşegül Karahan Ertuğrul ODTÜ Eğitim Fakültesi’nde öğretmenlik lisans, tez aşamasına kadar yüksek lisans eğitimini aldıktan sonra ODTÜ Psikoloji bölümünde bilimsel hazırlık derslerinin ardından yine ODTÜ’de, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu tarafından verilen Aile Danışmanlığı programını süpervizyon dahil 3 düzey alarak tamamladı.

 

image2Dünyanın en başarılı eğitim yöntemlerinden biri olan Montessori Eğitimini,  uluslararası düzeyde başarılı  North American Montessori Center (NAMC)’dan aldı.

Bilinçaltındaki olumsuz kayıtlardan arınma ve şifalanma konusunda çok etkili bir teknik olan Thetahealing® tekniğini de çalışmalarına ekleyerek anne baba olmanın keyfini yaşamak ve çocuğunu bilinçli olarak yetiştirmek isteyen ailelere destek oluyor.

Aynı zamanda Milliyet Pembenar‘da yazarlık yapıyor.

Her çocuğun özel bir amaç için dünyaya geldiğini düşünüyor ve onların hayatına olumlu katkıda bulunabilmenin peşinde koşuyor.

Üç yaşındaki kızını da doğumdan itibaren Montessori yöntemi ile keyifle büyütüyor.

Siz de sıkıntılarınızı dönüştürmek, anne babalık yolculuğunuzda bilinçli ilerlemek isterseniz, aşağıdaki iletişim kutusundan bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler :)