Ebeveyn-Çocuk İlişkisi Grup Dönüşüm Çalışması

Merhaba, bir süredir niyetinde olduğum ama henüz gerçekleştiremediğim çocuğunuzla ilişkide sıkıntı, zorlanma konularıyla ilgili bir grup dönüşüm çalışması yaparak destek olmaya karar verdim. Zira yakında doğumum olduğu için maalesef tek tek destek vermem artık pek mümkün olmuyor.

3 Aralık Cuma günü (yarın sabah)Türkiye saatiyle sabah 8.00’da gerçekleşecek bu çalışmayı hem ebeveyn olarak siz, hem de çocuğunuzdaki etkiler üzerine, gelen akışa göre çalışacağım. İçerik katılımcılara ve ihtiyaçlarına göre şekillenecek.

Çocuklarla mümkün olduğunca anlayabileceği şekilde konuşup çalışma için izin almanız önemli. “Hayatta daha mutlu, daha başarılı olmamız için bir çalışmaya katılacağım. İkimiz için de faydalı olacakmış. Senin için de yapılmasına izin verir misin?” gibi, ya da “Daha rahat, daha mutlu olmak için bir danışmandan destek alacağım, sadece izin vermen yeterli, sana da destek olması için izin verir misin? Katılmana ya da bir şey söylemene gerek yok. ” gibi ona da iyi hissettirecek, kabul edebileceği cümlelerle izin alabilirsiniz. Daha önceden izni varsa, şifaya açıksa, tekrar tekrar almanıza gerek yok. Nasıl isterseniz.

İzinleri yoksa da kendiniz için katılabilirsiniz. Yine güzel dönüşüm olur.

Çocuklar için bir yaş aralığı yok, erken çocukluk da olabilir, ergen de olabilir, yetişkin de. Eğer sıkıntı, zorlanma olduğunu düşünüyorsanız, dönüşümün iyi geleceğini hissediyorsanız katılabilirsiniz.

Bu konudaki blokajlar çözüldükçe ilişkinizdeki değişimleri de görürsünüz. Bunun için bu seans yeterli de gelebilir, dönüşüme devam etmeniz de gerekebilir. Ama her durumda iyi bir yol alırsınız.

Çalışmaya zoom’dan katılmaları gerekmiyor, izinleri olduğu sürece katılmasalar da çalışma siz ve çocuğunuz için çalışır. Gelmeseler de olur.

Hatta siz de çalışmaya katılmak ister ama fiziken katılamazsanız da dönüşüm yine sizin için olur. Ama kontağa geçip teyit etmemiz önemli. O sebeple ilk 5 dakika için bile olsa aşağıdaki zoom bağlantısına gelip kalamayacagınızı, ama aktif olmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Zira zaman dolayısıyla diğer mecralardan mesajlarınızı göremeyebilirim.

Bir de seans kaydedilmeyecek, dolayısıyla sonradan bir kayıt paylaşımı olmayacak.

Ayrıca bu çalışma için herhangi bir kayıt yaptırmanıza gerek yok. Karar verirseniz aşağıdaki bağlantıdan katılabilirsiniz.

Tam süreyi bilememekle beraber tahmini bir-bir buçuk saat civarı sürebilir.

Tamamen kendi alanlarınızdan, herkesin ihtiyacına göre dönüşüm olacak ama herkesin hikayesini tek tek anlatmam mümkün olmaz. Ben arada gelen konulardan bahsederek ilerleyeceğim. Dönüşüm herkesin kendine özgü olarak gerçekleşecek.

Ücret olarak da bu çalışma için 300 TL düşündüm. Çocuklarınız için ayrı ayrı ödeme yapmanıza gerek yok. Bir ödeme yeterli. Onun da gerekli ödeme bilgilerini seans zamanı zoomdan iletebilirim.

Buraya seansa katılacağınız zoom bağlantısını da bırakıyorum. Not edebilirsiniz. Zaman geldiğinde bu bağlantıdan katılabilirsiniz. Dediğim gibi kayıt yaptırmanıza gerek yok. Yukarıdaki koşullar size uyuyorsa ve niyetiniz varsa sabah Türkiye saatiyle 8.00’da aşağıdaki zoom bağlantısından katılın lütfen.

https://us02web.zoom.us/j/6828754381?pwd=N0J3Y3VOc1Z1UmdadStOdThxeFlZUT09

Sifre sorarsa da ake1234

O zaman sevgiyle görüşmek üzere 🤗💖