Şifa

Bebekten yetişkine herkeste güvenle uygulanabilen bilinçaltı şifa çalışmalarıyla fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak şifalanabiliriz. Olumsuz duygular ve deneyimler, alanımızdaki negatif enerjiler, anne karnında geçirdiğimiz dönem, travmalar, genetik ve geçmiş aktarımlar dönüştürülebilir. Kırgınlık, kızgınlık, öfke gibi enerjimizi yoğun tüketen duygular şifalandırılabilir. Çekim yasasına göre “korktuğumuzu başımıza getiren” korkular dönüştürülebilir. Ayrıca bilinçaltımızdaki negatif kodlar pozitif kodlarla değiştirilebilir. Ve daha pek çok çalışma yapılabilir.
Çocukluğumuzdan, genetik bağımızdan, ortak kültürden, bilinçten ya da ruhsal düzeyden aldığımız olumsuz bilinçaltı kayıtlarımız biz farkında olmadan çalışır ve bu olumsuzlukları hayatımıza çeker. Üstelik de zihnimiz kendini koruma amacıyla özellikle negatif duyguları kaydetmiştir. Şanssızlık, hüzün, acı, yetersizlik, değersizlik, kaygı, terk edilme, haksızlığa uğrama, yalnızlık gibi olumsuz duyguları hayatımızda tekrar tekrar hissettiğimiz durumlar yaşayabiliriz.

Örneğin bilinçaltında yetersizlik duygunuz varsa tüm sorumlulukların sizde olduğunu ve hiçbir zaman istediğiniz yeterllikte olamadığınızı düşünebilirsiniz. “Ben yalnızım.” diye bir inancınız varsa istediğiniz desteği bir türlü alamıyor olabilirsiniz. “Annelik/babalık çok zor.” gibi inançlarınız varsa isteseniz de çocuk sahibi olamıyor olabilirsiniz. Ya da kaybetme korkunuz varsa hayatınıza bununla ilgili hastalık, kaza, vb. durumları çekiyor olabilirsiniz. “Her şey tam ve iyi olmalı” gibi mükemmeliyetçi bir inancınız varsa çocuğunuzun en iyi şekilde yetişmesini isterken hata yapmasına, deneyerek öğrenmesine, döküp saçmasına dayanamıyor olabilirsiniz.

Hayatımızda yaşadığımız zorlanmaların bilinçaltında bir kazancı vardır. Bu yüzden bu olumsuz durumları farkında olmadan hayatımızda yaratmaya devam ederiz. Örneğin “Acı çekerek başarılı olunur” gibi bir kodlamanız varsa, zihniniz devamlı acı çekip zorlanarak başarılı olacağınızı sanıyor olabilir. Engelleriniz ne olursa olsun bunları dönüştürüp hayatınızda değişim yaşamak mümkündür. İlgili konuyla yeterince çalışıldığında sağlıktan tutun da içinizdeki boşluk huzursuzluk duygusuna, şanssızlıktan başarısızlığa, ikili ilişkilerden ebeveynliğe, sizi rahatsız eden her konuda yol almak mümkündür.

Bilinçaltı çalışmalarında pek çok yöntem olmakla birlikte ben var olan her şeyin yaratıcısının koşulsuz sevgi enerjisiyle gerçekleşen, uygulayıcının Yaradanîn şifasına şahitlik ettiği yöntemleri kullanıyorum.

ThetaHealing® hayatımızda yaşadığımız sıkıntıların altındaki kök sebepleri bulup bilinçaltında dönüşüm yapabildiğimiz bir tekniktir. Bu teknikte Yaradan’ın koşulsuz sevgi enerjisiyle zorlandığınız konuların kökünde yatan, farkında olmadığınız nedenlere ulaşılıp şifalandırılır. Böylece rahatlamış olarak yaşamınıza devam edersiniz. Bilinçaltı kayıtlarınız olumluya dönüştüğünde artık hayallerinizdeki hayatı yaşamak mümkündür. Bunun ne kadar sürede gerçekleşeceği ise kişisel birikimlerinize, tekamülünüze ve kutsal zamanınıza göre değişeceği için bir süre vermek doğru olmaz.

Yine koşulsuz sevgi enerjisiyle pek çok inancın aynı anda dönüştürülebildiği titreşimlerle dönüşüm metodu ve bilinçaltı sembollerini kullanarak dönüşüm yapılabilen bilinçaltı dili ve mucizeler metodları da kullandığım metotlardan.

Kaç yaşında olursanız olun kendinizi, yaşamınızı iyileştirmek isterseniz işe kendinizden başlayın.

Sizi engelleyen etkiler şifalanıp dönüştüğünde hayat kaliteniz otomatik olarak artar.

Ayşegül Karahan Ertuğrul

İşte bu bilinçaltı! 🙃 ⠀
Bir gün bir noktadan başlar, ipucunu takip edersiniz.👍⠀
Farkında olmadığınız neler neler bulursunuz. 🙄😲⠀
Dönüştürülünce rahatlarsınız.✌⠀
Sonra o sizi değil, siz onu yönetirsiniz. 🤗🤘⠀

Siz de olumsuzluklardan arınıp rahatlamış bir şekilde yaşamınıza devam etmek isterseniz buradan bana ulaşın. Size yardımcı olmaktan keyif duyarım.

(Kaynak: Youtube Official Pink Panther kanalından derleme.)